Konkurz

4. května 2015 v 19:17 | The Riddler

Konkurz

(od 04.05. - 10.05.)
...................................................................................................................................................
Všem zúčastněným hráčům, ale samozřejmě i novým se dává najevo, že poprvé v naší hře, můžete dostat šanci chopit se postav/y, která nějakým způsobem určuje příběh ostatních postav.

O co tedy jde?
Vyhlašuje se konkurz na tři postavy, které zásadním způsobem můžou změnit naší hru.

1. Molly a Rebecca Wynne (lze jako samostatné postavy, ale i jako pár)
-Jde o rodinu jedné z naších postav. jejich osudy byly velmi dlouho neznámé, ale teď to vypadá, že se s Nickem Wynnem mohou konečně setkat a stát se znovu rodinou. Jenže, dlouhá doba, kdy byli odloučeni mohla jeho rodinu velmi změnit. Nechávám vám volnou ruku, avšak postava/y se musí držet historie, kterou naleznete v profilu Nicka Wynna. A protože se to hráčky Camellie velmi týká, tak vyhlášení bude i s její pomocí.

2.Spasitel
-Ti kdo hrají a čtou i jiné posty, než své, už musí vědět o koho jde. Pro ty ostatní ve zkratce. Spasitel je člověk, jenž se objevil zatím jen jednou a to nepřímo a to, když zanechal vzkaz jedné z naší postav, které zachránil život. Právě z onoho dopisu je vidět, že Spasitel bude člověk, který se snaží dodržovat solidaritu i v tomto zvráceném světě. Ale jinak je to odtažitý člověk, který se po celý svůj život držel stranou, přestože by se podle svého vzhledu mohl považovat za člověka, jehož není radno naštvat. Kromě vzhledu, si jeho historii můžete plně upravit. Bude Spasitel ten, který zahýbe osudy ostatních nebo ho jeho dobrá povaha zavede do problémů. A nebude muset svůj dosavadní pohled na svět přehodnotit?


3. Co vás napadne :)
Neboť je ve hře přeci jen větší přebytek "hodných" postav, tak vám dávám jedinečnou šanci vytvořit si zápornou postavu dle vlastních přání. Držte se samozřejmě lidských možností, takže nechci žádného padoucha z hrdinských filmů, ale spíše člověka, jenž pro své přežití udělá opravdu všechno.
Zde je vše ve vaší režii.

A jak konkurz probíhá?

Pro registrované hráče:
Na herní email: rpg-theworldafterthem@seznam.cz pošlete email, který v mnohém připomíná registraci, ale zde není nutné psát váš věk, váš email a podobně.
Jen napíšete:
1.Jméno postavy
2.Věk postavy:
3.Historie
4.Vlastnosti
5.Popis
6.Majetek
7. Nejdůležitější - Mírně rozsáhlejší popis toho, jak hodláte zamotat se hrou. To proto, pokud by se na postavu sešlo více adeptů.
8. A samozřejmě vaší přezdívku :)

Pro neregistrované hráče:
Pro vás platí to samé, ale s tím rozdílem, že zde napište i vaši přezdívku, váš věk a v případě, že pro komunikaci s hrou používáte jiný email, než ten, ze kteréhho posíláte konkurz, tak i ten.

Doufám, že se nějaké té pošty dočkám a že zase naší hru posuneme kousek dál.

*v případě, že se postav nikdo neujme, nepropadají, jen připadnou Adminům :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama