Emily Anderson

28. dubna 2015 v 15:08 | Amoris |  Women


Galerie


Popis:

Drtivá většina dívek by jásala radostí, kdyby jim příroda nadělila nikdy nemizející štíhlou postavu, která by, podle jejich názoru, jim zajistila lepší postavení v dívčí společnosti a zároveň větší pozitivní ohlas u opačného pohlaví, Emily však k té skupině nikdy nepatřila. Rychlý metabolismus často způsoboval, že ani bohatý jídelníček nezpůsobil žádnou závratnou změnu na jejím pohublém těle, které vždy působilo tak křehce a zranitelně. Tomuto pro ni nijak lichotivém popisu přispívají i úzká ramena a hubené ruce, které by stěží udržely jakoukoli těžší zbraň, zcela nezbytnou pro současnou situaci.
S výškou 165 cm moc nepřevyšuje ostatní, a kdyby nebylo jejích obarvených vlasů, jež jsou pro jiné lidi jako pěst na oko, nejspíše by si jí nikdo v davu ani nevšiml. Pobledlá tvář hravě posetá pihami v kombinaci s ledově modrýma očima dodává jejímu obličeji dětský nádech, kvůli němuž ji ostatní více než často považují za mladší.
I přestože nebyla pokousána, vybrala si na ni nákaza celkem slušnou daň, co se týče vzhledu, stejně jako na všech ostatních. Nedostatek jídla se značně projevil na její postavě, ale i na dosud čistě bílých vlasech, které postupným zanedbáváním byly protkány tmavými prameny jejích přirozených vlasů.
Často nosí černé tílko, které na rozdíl od ostatního oblečení, jež za tu dobu někde sebrala, jí není nijak velké. Dále je její oděv doplněn plandavými potrhanými džínovými kalhoty, které jsou silně utažené černým páskem a prošlapanými černými tenisky.

Vlastnosti:

Ještě před vypuknutím epidemie byla Emily obrovským fanouškem apokalyptických filmů, obzvláště se zombie tématikou, což může působit vzhledem k nynější situaci celkem směšně. K této zálibě ji přivedl jeden z jejích bratrů, který ji učil střílet s pistolí, tedy spíše se o to pokusil. Emily kvůli svým slabým pažím a menší psychické zábraně, nedokázala vystřelit bez toho, aniž by o pěkně velký kus minula cíl.
Co se týče její povahy, je spíše samotářský typ a navazování nových vztahů není zrovna její silnou stránkou. I přes svůj jemný zevnějšek je průbojná a tvrdohlavá, a když se pro něco definitivně rozhodne, už nikdy od toho neucouvne.
Apokalypsa ji však stejně jako mnohé jiné lidi změnila. Pozorování shnilých chodících těl, z kterých by obyčejnému člověku bylo na zvracení, bylo na denním pořádku, stejně tak usmrcení jednoho z nich. Křik jiných nahradil dřívější třídní klábosení a to tiché a přesto mrazivé skučení se stalo nenáviděnou hudbou, která si vždy najde cestu k jejím uším.
I přestože má pocit, že všechny šance na záchranu jsou už dávno pryč, stále má zrnko naděje, jenž spoustu lidí odrazuje od toho, aby si přiložili pistoli ke spánku a ukončili tak své utrpení.

Historie:

Emily se narodila jako jediná dcera Diany a Jamese Andersonových, kteří se do jejího narození mohli pyšnit třemi zdravými a celkem i pohlednými syny. Nebyl pochyb o tom, že se jí díky své odlišnosti a nízkému věku dostávalo daleko více péče, čímž si často nechtěně poštvala bratry proti sobě, i když sama ještě nevinně a bez jakéhokoliv tušení pospávala v kolébce. Jakmile se však naučila chodit a poznávat svět kolem sebe, začalo být rodičům více než jasné, že z ní žádná jemná princeznička nebude, ba naopak se hodně sblížila se svými bratry a více než hraní s panenkami ji bavilo pobíhat s nimi někde venku. Propast mezi ní a ostatními dívkami se ještě více prohloubila v pubertě, kdy stále ještě dávala přednost jiným věcem, kvůli čemuž se často stávala terčem vtípků a narážek od svých škodolibých spolužáků.
Jedno obyčejné nudné odpoledne, kdy měla jet společně se svou třídou a dalšími žáky z jiných škol na exkurzi do Atlanty, kde je čekala návštěva muzea umění, se proměnilo v krvavá jatka, když místo průvodce je uvítala mrtvolná náruč doprovázená toužící jen po jejich čerstvém a opojném mladém mase. Stejně jako pro ostatní i pro Emily to byl šok, podobné nestvůry vídala ve filmech, které ještě před nedávnem s velkou oblibou sledovala. Naštěstí se jí podařilo ze spárů smrti uniknout společně s dalšími přeživšími díky rychlým nohám a velké dávce štěstí. Osud této nemalé skupiny však tímto útěkem neskončil. Našli si útočiště v menším obchodním domě, kde se jim podařilo vytvořit pevnost před nemrtvými. Velení se ujali učitelé a ti rázem rozdělili veškeré práce potřebné pro chod jejich společenství. Avšak studentům se tenhle systém nelíbil. Je nás víc. Svět je v tahu, takže stará pravidla už neplatí, přesně tato slova jim nedala spát, a tak vzpoura nenechala na sebe dlouho čekat. Učitelé neměli proti masivní vlně mladých zfanatizovaných studentů naprosto žádnou šanci, ale i přes velký úspěch se noví páni dlouho neradovali. Kvůli jejich neopatrnosti pronikly do jejich pevnosti hladové krky nemrtvých, které rázem byly rázem opět zaplněny. Emily, jenž se jako jedna z mála rozhodla nezúčastnit se vzpoury, se podařilo uniknout společně se zásobami a zbraněmi, které si během pobytu nashromáždila. Od té doby se prochází temnými a nebezpečnými uličkami Atlanty za jediným účelem...přežít.

Majetek:

- ak-47 s bayonetem
- lovecký nůž
- školní batoh sloužící už jen k úschově potravin a oblečení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama