Registrace

2. března 2015 v 12:09 | The Riddler |  Registrace


Registrace

Tak tedy přistupme k tomu nejdůležitějšímu. K vašemu prvnímu kroku hry. Registrace.
Pokud jste si přečetli příběh a pravidla, víte jistě do čeho jdete, takže nemá cenu dál zdržovat.

Níže najdete odkaz na formulář, který vyplníte a následně, samozřejmě po zvážení vaší registrace dostanete přístup ke hře.
Naposledy bych chtěl napsat, že hra je opravdu od patnácti, jak už napovídá samotný vzhled stránky. V naší hře se vyskytuje každodenní zabíjení, nadávky a podobně, proto opravdu, pokud vám není nad patnáct let, nesnažte se podvádět. Za prvé, by se to stejně poznalo na vašich postech a za druhé, nerad bych měl na svědomí vaši "nevinnost" i když všichni víme jak to v dnešní době chodí, že?

Pár poznatků k registracím...

1.Jméno?
Tady asi není co moc říkat, jen je důležité, aby jste se snažili vymýšlet si vlastní jména. Nerad bych, aby se mezi zombie procházel například Harry Potter nebo Paris Hilton. Stejně tak jména ze seriálů (například můj vzorový The Walking Dead), takže žádný Rick Grimes, prosím.

2.Věk?
Také vcelku jasná věc. Ačkoliv pro někoho by to mohlo být problém. Jistě, že si můžete vytvořit dítě, jež přišlo o rodiče a stará se samo o sebe, ale nepočítejte, že přežijete nějak extra dlouho. Tak stejně stařec, který v době, kdy bylo vše v pořádku obýval domov důchodců, asi taky nebude tím pravým Rambem, že? Tím však nechci urážet naší starší generaci a klidně věřím, že se takový stařeček, který by zombie nakopal, vy víte kam, našel, ale přeci jen se snažte držet se věkové skupiny 15-40. Patnáctiletý teenager, má už přeci jen více šancí, než malé dítě.

3.Popis?
Prosté. Zde napište jak vaše postava vypadá, její zvláštní znaky, které nejsou patrné z fotografie. Stejně tak, co má na sobě v době, kdy začínáte. Oblečení sice můžete měnit ve hře, ale věřte, že v době Zombie budete mít jiné priority, než je značkové oblečení.

4.Vlastnosti?
Tady opravdu jen ve zkratce, ale pro vás velmi důležité. Zde popište, jaká vaše postava je. Její slabé i silní stránky. Má být vaše postava hajzlík od přírody, napište co ji k tomu vedlo a proč se tak chová. je to introvert, který s nikým nebaví, dobře, popište to.

5.Historie?
Vlastně nejdůležitější část registrace a jeden z faktorů přijetí do hry. Zde napíšete vlastně životopis vaší postavy. Kde se narodila, jak žila, její rodina, život a tak dále. A samozřejmě, jak se ocitla v Georgii a co dělala v době vypuknutí epidemie. Myslete na to, že se hra odehrává několik měsíců, kdy už je, jak se říká vše v háji, takže v historii nezapomeňte uvést, co dělala do doby, začátku hry.

6.Fotografie?
Jasné. fotografie musí být živá. Jak to myslím? Neakceptuji anime obrázky, různé 3d grafiky a podobně. To, co platilo u jmen, je zde naopak. Obrázky mohou být různé celebrity, dokonce i postavy ze sieriálů, ale s jiným jménem, jak už jsme si ujasnili. Čím lepší kvalita tím lépe, stejně tak můžete přidávat i GIF obrázky.

7. Majetek?
Zde ve zkratve napište, co má vaše postava u sebe. Zbraně, památné předměty, cokoliv.

REGISTRACE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama