Příběh

2. března 2015 v 10:59 | The Riddler |  Příběh

Příběh

Rok 2014…

Celý svět zachvátila neznámá epidemie, jejíž průběh je tak rychlý, že na ní neexistuje žádná obrana. Nikdo si už vlastně nepamatuje, kde a kdo byl tím prvním, ale jisté je to, že necelý měsíc po té, byla vyhlášena celosvětová pandemie. Svět se zmítal v chaosu, vlády padaly jedna po druhé a než se kdokoliv mohl pokusit o nějaký zvrat, bylo pozdě.

85% světové populace bylo vyhlazeno. Jenže, největším problémem této epidemie je fakt, že ti, kteří jí podlehli, nezůstávají mrtví.

Zombie! Pojem, který jsme vždy považovali za výmysl televizních obrazovek, se stal skutečností.

Ti, kteří přežili, se stali lovnou zvěří pro nemrtvé, jenž lační po jejich masu.

Avšak nejenom zombie jsou tím, co by vás mělo venku strašit. Lidé totiž nejsou vždy vašimi přáteli, jak by se mohlo na první pohled zdát. Protože neexistují žádné zákony, ani nikdo, kdo by je vymáhal, vznikají ozbrojené skupiny, jejích cílem je nejenom přežití, ale také ukojení jejich skrytých tužeb.

Zombie

Zombie, Mrtváci, Chodci, ať už je budete nazývat jak chcete, jedno je jisté, jejich jediným cílem jste vy. A nezastaví se před ničím. Než zemřeli, byli to lidé jako vy. Avšak teď, jsou to chodící mrtvoly lačnící po lidském mase.
Obrana? Jediná věc je dokáže nadobro zprovodit ze světa a to zničení mozku. Ten totiž ovládá jejich mrtvé tělo. Kulka, nůž nebo klidně zrezavělá trubka prohnaná jeho hlavou, je jediná vaše záchrana.

Jejich jedinou slabinou je rychlost. Pohybují se pomalu, nedokáží běhat, avšak tento nedostatek nahrazují vytrvalostí. Nikdy se totiž neunaví a svoji kořist pronásledují až do doby, kdy jí dojdou síly.
A ještě jedna věc, na kterou si dávejte pozor. Hluk! Reagují na jakýkoliv rámus a okamžitě za ním jdou.

A jak vlastně takový Zombie vypadá?
Představte si měsíc či déle hnijící mrtvolu, která vám obživne před očima a budete mít jasnou představu o jejich zjevu. Často totiž jedinec zemře pod jejich rukama a tak není žádný problém potkat Chodce bez rukou, nohou či dokonce jen jednu jeho polovinu. Zombie jsou totiž, jak už bylo řečeno nezničitelní (pokud se nezasáhne hlava) a proto často narazíte na situace, ze které se normálnímu člověku, lidově zvedne kufr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama