Jim a Steve Jenkins

9. března 2015 v 23:00 | The Riddler |  NPC


"Steve! Kurva brácho, co se to děje?" zakřičel na svého bratra Jim, který se jen tak vyhnul jednomu z chodců. Ten se ho snažil kousnout, což prostě nikdo nemohl pochopit.
"Jak to mám vědět, prostě střílej, vole. Střílej!"
Celá situace v městečku Black Fall byla nezvladatelná a neuvěřitelně chaotická. Jeden přes druhého se lidé snažili dostat do svých aut, motorek či obyčejného skútru, jen aby mohli odjet a zachránit se. Jenže, před čím to vůbec utíkají.
"Reverende, stůjte. Kurva, říkám vás, že vás zastřelím!" Jim mířil pažbou brokovnice na hlavu reverenda McMarleyho se strachem v očích. Jenže muž víry se nezastavoval. Naopak, zdálo se, že se Jim stal cílem jeho činů. Náhle se ozval výstřel, bez varování a bez emocí. Reverendova hlava se změnila v mix kůže, mozku a kostí, když desítky broků našly svůj cíl.
"Panebože, Steve!" Zakřičel Jim, ale v tu chvíli ho něco popadlo za nohy a srazilo k zemi. Jim se otočil a díval se do tváře svého otce. Jenže byla jiná, než jí znal. Tedy, byla stejně ošklivá, ale svým způsobem děsivější, než jindy. Byla totiž mrtvá. Jeho pohled neměl žádný výraz a oči, bílé a kalné se na něj mrtvolně upíraly.
"Do háje!" Zaúpěl mladší bratr a snažil se svého otce odstrčit. "Kurva!"
Steve se obrátil k jediné únikové cestě. Byla to jen otázka volby. Buď využít šance a utéct nebo se vrátit a riskovat svůj život pro Jima, Bratra, kterého nikdy neměl v lásce.
"Brácho! Pomoz mi…" Jimův hlas se ke Stevovi dolehl jako bodnutí do srdce.


Jim a Steve Jenkinsovi jsou bratři pocházející z malého městečka Black Fall. Oba vyrůstali v podmínkách, tak typických pro maloměsto. Ale nikdy si nestěžovali, ani jeden. Jim je z nich mladší a možná právě proto byl vždy ve stínu svého staršího bratra. A Steve? To je vlastně typický hajzlík a i když z teenagerovských let dávno vyrostl, dalo by se říct, že ho mladistvé chování ještě nepustilo.
Po incidentu v jejich městě se oba bratři vydali putovat po Georgii, aby našli nějaké to místo, kde se dá přežít. Na rozdíl od jiných lidí se však neštítí jít si za svým cílem i násilnou cestou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama