Ellie Shepherd

7. března 2015 v 18:40 | Amoris |  WomenGalerie

Popis:

Ellie vždycky byla podprůměrného vzrůstu, ale za poslední rok se celkem vytáhla. Je stále o dost nižší, než její vrstevníci, a celá její osůbka působí drobně. Její drobná postava však už začala získávat typické ženské rysy a z jejího obličejíku pomaličku mizí dětská zaoblenost. Že by si dělala hlavu se svou podprůměrnou výškou, to ne - k tomu, aby přitáhla pozornost a neztratila se v davu, nepotřebuje být vytáhlá jako žirafa, poradí si zkrátka jinak a navíc se teď zajímá o mnohem důležitější věci, než je jen hloupá výška. Jejímu obličeji dominuje pár světlých očí modrošedé barvy, které se nacházejí pod tmavým úhledným obočím. Ne, že by se nějak Ell o svůj vzhled starala, ale roste jí takhle od přírody. Nos má trošku větší, jen tak decentně, žádný extrém a navíc, čichá perfektně, tak nač si stěžovat? Její rty jsou užší a dříve se každý den kroutily v úsměvem a úšklebcích, ale v dnešní době už tomu tak není. Dnes se na jejích rtech úsměv objeví málokdy, ale když už se usměje, odhalí trochu křivá zubiska. Dříve nosívala rovnátka, ale nebavilo jí to a proto se na ně vykašlala. Nechala své zuby takové jaké byly.
Její podivný tvar obličeje, který se blíží mixu všech, rámují kaštanově hnědé vlasy, dlouhé zhruba někam pod ramena. Nejčastěji je nosí ve vysoko postaveném culíku nebo zapletené ve francouzském copu. Rozpuštěné nosí málokdy, protože v nich je větší horko a strašně snadno se zacuchají.
Co se týče jejího oblečení, moc na výběr nemá, ale to co nosí jí úplně stačí. Její každodenní outfit tvoří obyčejné tmavě modré džíny, nyní už trochu ošoupané, dále tmavě modré tričko s dlouhým a zelené s krátkým rukávem. Když se trochu ochladí, v batohu si nosí mikinu a větrovku pro případ velmi špatného počasí. Na nohou pak má černé kecky, které vlastní už druhým rokem a stále vypadají jako nové. No, teď už moc ne, ale nevypadají, že se brzy rozpadnou. Jsou výborné jak na chození tak na běhání a Ellie se jich jen tak nevzdá.


Vlastnosti:

Ell se za poslední dobu hodně změnila. Dříve bývala upovídaná a hlučná a nebyl den, kdy by neměla zavřenou pusu a hleděla si svého. Každý den trávila s kamarády venku, nehledě na počasí, nehledě na oblečení. Nebyla chvilka, kdy by něco neprovedla, kdy by nezůstala sedět na zadku, neustále něco musela dělat. Jenže svět se změnil, její rodina se změnila, i ona se změnila. Z toho malého nezodpovědného prcka se během chvilky stala úplně jiná osoba. Úsměv z jejích rtů zmizel, večery u ohně byly většinou v tichu. Její problémy s kamarády a kamarádkami se vytratily, nahradily je strach o otce, jejího jediného společníka a o potravu. O svůj život se nebála, záleželo jí na ostatních. Už kdysi byla odvážná, ale nikdy nebyla opatrná. Tvrdohlavost bylo její druhé jméno. Statečná je stále, troufne si na hodně, ale opatrnosti není nikdy dost. Je to jako když jdete po úzkém mostě bez zábradlí. Šlápnete vedle a může vás to stát život.
Je nedůvěřivá ke všem ostatním, stejně jako její taťka. Hodně se od něj naučila. Nedůvěřuje nikomu jinému, jen sobě a otci. Může chvilku trvat, než nového člověka přestane podezírat. Při prvním setkání a kolikrát i později je schopná na vás mířit zbraní. Zvykla si na to, dnešní svět je až příliš odchýlený od normálu a jak jsem již řekla, opatrnosti není nikdy dost.
Často jí všichni považují za slabou a neschopnou, vždycky to tak bylo. Je to přeci malá holka, která není schopná ublížit ani mouše, ale pozor, zdání klame. Je velmi schopná udělat cokoliv, co zrovna není tak hloupé, jako skočit pod vlak. Podstoupí jakoukoliv zkoušku, která by mohla zachránit někoho jí blízkého. Když něco udělat musí, udělá to bez řečí, je to jako rozkaz, který nesmíte porušit. Stejně tak to má s tajemstvím. Sama jich drží v sobě mraky a když jí někdo nějaké sdělí, nemá nutkání se s ním podělit se třetí osobou. Ví, jak jsou tajemství slabým bodem pro každého žijícího a raději jej bude střežit, než-li udělat něco, co by i jí samotnou zklamalo.

Historie:

Ellie se narodila v létě, přesněji v červnu u města Macon v Georgii. Narodila se milujícím rodičům, Sáře a Johnovi, kteří již v té době měli děcko, malého šestiletého Thomase. Ten se stal velkým bratrem a na svou malou sestru dával všude pozor.
Už tehdy byla Ellie neuvěřitelně zvídavé dítě a neustále prolézala všechny kouty jejich malého domku. Nehledě na to, že dvakrát spadla ze schodů a jednou jí malém přivřeli do dveří, stále prozkoumávala okolí. Když povyrostla, z domku se uchýlila na zahradu a později i do blízkých lesů. Jako malá trávila s bratrem většinu volného času, který jí učil šplhat do korun stromů a hrát videohry. Byli nejlepší přátelé. Roky pelášily jako splašení koně a než se člověk nadál, už tomu prckovi bylo deset a jedenáct a dvanáct. Ve škole nebyla úplný outsider, měla hodně kamarádů, ale nekončící přátelství s bratrem nezmizelo. Neustále tu byl pro ní, ať se dělo co se dělo. Brzy odešel na vysokou školu, do Cambridge v Anglii. Vracel se na svátky a narozeniny, ale na Vánoce v roce 2014 ho viděla rodina naposledy. Brzy téhož roku totiž všechno odešlo do kytek.
Téměř čtyři měsíce žili v rodném domě všichni tři pospolu. Malý dům celkem velký kus od města byla výhoda. Sklep měli plný jídla a studna měla stále velké zásoby vody. Neměli by se špatně a možná by v tom domku žili stále, kdyby se však jeden večer kompletně nezvrhl. Když společně vyrazili jedno odpoledne do města, zaskočila je horda těch hnusných stvoření. Sářin život ten den skončil. Byla nemilosrdně roztrhána a sežrána přímo před zraky jejích nejbližších. Ani jeden z nich nechtěl zůstávat v blízkosti těch chodících mrtvol, chodců, proto se ještě stejný večer sbalili, vzali veškeré potřebné věci a vyrazili na cestu jako otec s dcerou. Jejich vztah se neuvěřitelně prohloubil, na každém kroku si kryjí záda a do všeho jdou spolu. Nikdy by se od sebe neodloučili. Byli to totiž jen oni dva, kteří šli bok po boku každý den a snažili se bojovat a nevzdat se.

Majetek:

-Starý školní batoh s dostatkem kapes pro všechny možné věci
-Baterka
-Trocha potravin v podobě jedné konzervy, balíčku sušeného masa, čokoládové tyčinky a malé krabičky trvanlivých sušenek
-Samozřejmě láhev s vodou
-Teplejší mikina a větrová bunda, náhradní spodky a ponožky
-Lovecký nůž s vyrytými iniciály jejího otce
-Pistole Ruger SR1911 i s náboji. Našla ji s Johnem v jedné staré policejní stanici a měla povoleno si ji nechat pro případ nouze.

Známosti:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama