Camellia Taylor

15. března 2015 v 0:51 | The Riddler |  WomenGalerie


Popis:

Camellia je vcelku drobné děvče, více než sto šedesát centimetrů výšky byste u ní nenapočítali. Ovšem, roky strávené sportem se na jejím vzhledu jasně podepisují. Co se ženských rysů týče, ani ty jí nechybí, přestože netvoří žádný výrazný extrém. Buďme upřímní: Koho to zajímá? V úsměvu odhaluje téměř perfektní šňůry perel, z nichž jedna, pravá horní pětka, chybí. Vyrazila si ji ještě před tímhle vším, když se jí podařilo spadnout z koně. Má trochu oblou, ale přesto relativně hezkou, tvář, s neurčitě modro-šedýma očima a celkem malým nosíkem. Dříve v něm měla piercing, nenápadný stříbrný kroužek, ale zbavila se ho ihned po apokalypse. Nerada by si někde urvala nos.
Vlasy má většinou vyčesané do vysokého drdolu, z něhož se dříve nebo později prostě několik pramínků uvolní. Bylo by lehčí si je ostříhat, ale k tomu nemá srdce. Tak, jako každý, i ona nosí, co najde. V poslední době to jsou tmavé džíny, celkem upnuté, což jí zcela vyhovuje, protože se nikde nezadrhnou. Také si oblíbila černou mikinu s kapucí, které se nějaký ten pátek odmítala vzdát, a pod kterou má vlastně jen triko s dlouhým rukávem, kdysi dávno bílé. V batohu si ještě nosí lehkou bundu, pro případ špatného počasí, a na nohou má, momentálně, kanady, které se jí za ty dlouhé týdny už podařilo perfektně prošlápnout.

Vlastnosti:

Tak, jako u spousty dalších, i Camiino chování ovlivňuje každodenní strach a stres, bez ohledu na to, zda si na něj zvykla, či ne. Potkáte-li ji, pravděpodobně vám bude hrotem šípu mířit na čelo, připravena zaútočit bez zaváhání. Musí si dotyčného nejdříve proklepnout, než mu začne důvěřovat, alespoň trochu. Jakmile si ale její důvěru získáte, poznáte, jak dobrého člověka z ní život v dobré rodině udělal. Je ochotná se za lidi, kteří jsou pro ni důležití, prát až do roztrhání těla. Budete-li to potřebovat, bude vám krýt záda, s nasazením vlastního života, ale bude na oplátku požadovat to samé.
Není příliš vůdčí typ. Rozhoduje za sebe, ale ne za ostatní. Také u ní nehledejte příliš mateřské založení. Pokud mají ona a její společníci přežít, dítě je bude jen zdržovat.
Zda se změnila, nebo ne, to nikoho zajímat nemusí. Důležitá je přítomnost. Potřebujete-li povzbudit, vždy si něco najde. Ať už zlehčováním situace, což někdy může být až nemístné, nebo vážným rozhovorem. A klidně se i vyplačte, jen se připravte na lehce podrážděné kecy. Ona to tak nemyslí. A, samozřejmě, ráda si rýpne. A když vás nemá ráda, tak vás prostě nemá ráda. A nebojí se to dávat ostře najevo.
A na závěr, odjakživa byla bojovnice. Nevzdává se, dokud skutečně není jiné, ani to nejmenší, východisko. Odmítá prohrávat, ne, nenávidí prohry. Je dobrým stratégem, výborným střelcem a bojovníkem na dálku, ale jakmile se má po někom, něčem, vrhnout jen s nožem v ruce, jistota z ní pomalu, ale jistě, opadá.

Historie:

Camellia, povětšinou ovšem jen Cami, se narodila naprosto spokojenému páru v malém městečku ve Státech. Od malička měla po boku nejen skvělé rodiče, ale také Dannyho, o čtyři roky staršího bratra. Měla výbornou výchovu, skvěle se o ni starali, dohlíželi na to, aby se z ní nestal rozmazlený fracek. Ve škole i ve sportu dosahovala výborných výsledků, zkrátka, měla před sebou zářnou budoucnost. Ale bylo tu něco, co ji uchvátilo ze všech možností nejvíce: Moderní pětiboj. Jízda na koni, přespolní běh, plavání, šerm a střelba. Těch pět disciplín ji učarovalo natolik, že otravovala celý večer, dokud mladou Cami její otec na tréninky pětiboje nepřihlásil.
Během pár měsíců zjistila, že pětiboj je přesně pro ni. S koni si rozuměla, v běhu u plavání excelovala, šerm už byl sice trochu slabší, ale zato ve střelbě byla jednička. Ať už si do ruky vzala palnou zbraň, nebo třeba luk, který byl často součástí tréninků, její nadání se prostě nezapřelo.
Když odmaturovala, nadobro se vzdala šancí na cokoliv jiného a začala se své vášni věnovat stoprocentně. Jako junior jezdila a vyhrávala po celé Americe. Žila šťastně, spokojeně, až do dne, kdy se doslechla o epidemii. Byla zrovna na okraji Států. Když viděla zprávy o děsivém dění v centru Ameriky, rozhodla se odjet domů, co nejrychleji. Ničemu by nepomohlo, kdyby zůstala tam, kde byla.
Když dorazila domů, pro její matku bylo už pozdě. Zrovna se sápala na zbylé dva členy rodiny, když Cami vtrhla do domu a prohnala té věci kulku hlavou.
A tak započala jejich dlouhá cesta do bezpečí. Od kolemjdoucích živých slýchali o stále nových a nových bezpečných místech, ale než se tam dostali, bylo pozdě. A tak bloudili po okolí, znavení snahou přežít každý den. Na čas se přidali k jedné skupině, na čas zase ke druhé. Cami, její bratr Danny a otec.
Cami byla tím, kdo se primárně staral o jejich bezpečí. Po nějaké době zjistila, že střelné zbraně sice jsou dobré, ale příliš hlučné a závislé na kulkách. Proto si našla reflexní luk a několik šípů, které se později naučila i vyrábět. Tuhle hračku už z ruky nedala několik dobrých měsíců.
A když už se zdálo, že se snad jejich skupina naučila přežívat, nastal bod zlomu. Nic nevychází tak, jak má, a než se Cami nadala, její otec a bratr se po nebohém děvčeti sápali, z těl se jim trhaly v hnijících cárech kousky masa.
Nezabila je, nezničila je. Utekla, utíkala několik hodin, než zcela padla vyčerpáním.
Poprvé se cítí sama a bezmocná. Má svůj bystrý mozek, svou zbraň, ale nemá po boku žádnou živou bytost. A kolem sebe? Tisíce a tisíce mrtvých oživlých těl.
Ale je na čase přestat se litovat, přestat truchlit. Je na čase bít se, sama za sebe.
"Mami, tati, Danny. Dívejte se. Tahle šílenost bude zastavena, a já se na tom budu podílet velkým dílem."

Majetek:

-Obyčejný černý, pravděpodobně dřív -školní batoh se spoustou kapsiček na vše potřebné
-Několik konzerv na pár dní (včetně psího žrádla) a dvě láhve na vodu
-Reflexní luk a toulec s dvaceti šípy (za normálních okolností)
-Velký lovecký nůž, za všech okolností dobře opečovávaný
-Rodinná fotografie, kde je Cami 12 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amoris Amoris | 15. března 2015 v 15:40 | Reagovat

To jsem ráda, že nám hra tak hezky prosperuje! :3

2 rpg-theworldafterthem rpg-theworldafterthem | 15. března 2015 v 16:10 | Reagovat

To ano :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama