Andrew Parker

3. března 2015 v 22:58 | The Riddler |  Men

Galerie


Popis:

Tento mladík se na první pohled může jevit jako typický hajzlík, který se stará jen o sebe. A nebudete daleko od pravdy. Tomu všemu nasvědčuje jeho vzhled. Ošoupané oblečení, skoro vždy doplněné kapucí, kterou zakrývá svůj obličej, tak, aby mu případně nikdo nemohl nic přišít. Jenže pod tím, na první pohled nepřístupným zevnějšem, se skrývá úplně obyčejný kluk, jenž jenom neměl v životě štěstí. A navíc, docela pohledný, což by on sám ohodnotil posměškem nebo peprnějším výrazem. On sám sebe totiž vždycky považoval za nevýrazného a vůbec ne přitažlivého. Což však dívky na jeho střední škole poměrně úspěšně vyvracely, i když o to on sám nestál.

Vlastnosti:

Za každou cenu se chová tak, aby z toho měl prospěch. Něboť k němu nebyl život zrovna shovívavý, naučil se, jak vycházet ze situací jako vítěz. A je pravda, že je v tom docela dobrý. Například v mluvení. Je to ten typ, který se, jak se říká lidově, vykecá ze všecho možného. Krom toho je dobrý lhář a sází na svoji nepřípustnost. Nerad si pouští lidi k sobě, neboť se několikrát dost spálil. Avšak, když už nějaké osobě začne věřit, je pro něj těžké odstřihnout danou osobu ze svého života.
Díky svému otci si nepřipouští neúspěch, což mu nesčetněkrát pomohlo, ale jak už to bývá, také ho to často dostává do průšvihu.

Historie:

Jak už to u životopisů bývá, začít se musí od začátku. Andrew se narodil jako druhé dítě Dennisovi a Claudii Parkerovým. Oba dva žili v Chicagu, kde Dennis pracoval jako policista a Claudia se živila jako účetní v jedné z menších poboček společnosti UHC. Neměli se špatně, ať už to na poměry tohoto města znamená cokoliv. Oba rodiče dokázali svým dětem dám to, co potřebovali a jejich život se dal označit za spokojený.
Jenže, a ať si to budeme namlouvat jak chceme, puberta je období, jenž změní každého. A Andrew se v téhle době změnil velmi. Jeho otec pro něj začal být úhlavní nepřítel a společně s bratrem Jimem si úspěšně zadělávali na jeden vetší či menší problém.
V době, kdy Andrew dosáhl šestnácti let, zemřel jeho otec při jedné ze zásahových akcí. Díky penězům z policejního fondu, mohla jeho matka konečně začít nový a v co doufala, lepší život. V Chicagu tak nechali svou minulost a přestěhovali se do Atlanty, kde v tu dobu žila i Claudiina sestra.
Jenže, nový začátek neznamenal konec problémů pro Andrewa. Ten se stále více zapojoval do aktivit, které hraničili či přímo překračovali mez zákona. Ve škole byl označován za cizince a podivinína, který se uzavřel do sebe. Místo toho, aby se přátelil s ostatními, raději zůstával sám. Po škole se věnoval parkouru, začal kreslit, což využíval pro grafity.
A právě kvůli nim ho jednoho dne i chytli. Byl to den na který nezapomene a který pro něj byl zcela zásadní.
To co se totiž odehrálo za těch pár dní, co seděl v cele zadržení bylo neskutečné...

Ze dvou dnů se staly týdny, než se dostal ven, avšak to, co tam našel se už dávno nepodobalo životu. A možná, že jen díky svému přístupu k životu stále žije. A do dnes se těchto pravidel drží.
Nikdy se s nikým nezaplést...
Nikdy se k nikomu nepřidat...
Každému nebezpečí se raději vyhnout...

Majetek:

-Batoh Maxpedition Moonsoon - Asi jediná cenná věc, kterou má. Jeho parkourový batoh, do které se zatím vejde vše, co potřebuje.
-Osobní věci - několik věcí, které si vzal z domova a které opatruje víc, než svůj život.
-Lovecký nůž s vyrytými iniciály A.P. - darovaný jeho otcem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama